Ofis Büro İşyeri Temizliği

Ofis İşyeri Temizliği

Ofis ve büro temizliği büyük önem taşımaktadır. Aralık Temizlik Personeli kat arabasını uygun şeklide hazırlayarak temizlik yapılacak odanın önünde uygun bir yere koyar. Kat arabası hiç bir şekilde odaya alınmaz, sadece temizlik için gerekli malzeme, ekipman ve ürünler odaya alınır. Temizliğe başlamadan önce disposable eldivenler takılır. Temizlik görevlisi, odanın durumuna göre maske ve önlük kullanmak zorundadır. İnfekte oda temizliği, günlük cam temizliği günlük oda temizliği işleyişine göre temizlenir.(Tüm ürünler dezenfektanlı olmalıdır. Çok özel durumlarda bölüm sorumlusunun önerdiği ürünler kullanılmalıdır.)

Siz İşinize Odaklanın Biz Ofis ve Bürolarınızı Temizleriz.

Ofis temizliğinde periyodik olarak temizlenecek olan perde çarşaf vs. infekte torbalarına konularak dezenfekte edilmesi için çamaşırhaneye gönderilir. Büro zemini, zeminin niteliğine uygun ilgili temizlik işleyişine uygun bir şekilde temizlenir. İnfekte odada gerekli temizlik yapıldıktan sonra kullanılan malzemeler ve ekipmanlar odadan çıkmadan önce dezenfektanlı solüsyonla yıkanmış bezle silinir ve kat arabasına alınır. Temizlik görevlisi temizlik sırasında kullandığı önlük, disposable maske, disposable eldiveni hastane/sağlık/otel birimi tarafından belirlenen kapaklı konteynıra atmalıdır. Kat arabası kat ofisine götürülerek vakit kaybetmeden dezenfektanlı ürünle temizlenir. İnfekte odada kullanılan tüm malzemeler(temizlik bezleri, pedler, moplar) dezenfekte edilmesi için çamaşırhaneye gönderilir. Eller, el yıkama ve eldiven kullanma işlemine göre uygun şekilde yıkanır.

Aralık Temizlik, İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde ofis işyeri temizliği, yardımcı bay bayan eleman temini konularında yılların tecrübesi ve deneyim ile hizmet vermektedir. Ofis, büro ve işyerleriniz itina ile günlük hafatlık ve düzenli olarak temizlenmektedir.

Ofis İşyeri Büro Temizlik

Gündelik Temizlik eleman ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınız.